TianDe – Nebeská dokonalost

Společnost TianDe vznikla v roce 2007 v Barnauku, v samém srdce Altaje. TianDe vyrábí kosmetiku a potravinové doplňky obsahující účinné, přírodní složky. Využívá původní originální tibetské, čínské a altajské receptury.

Tiande kosmetika využívá tisícileté receptury, nejužitečnější rostliny z Tibetu. Nejenže má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které působí až na úrovni buněk . Dovede naše buňky stimulovat k vlastní činnosti. Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií..a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Produkty firmy TianDe se vyrábějí pouze z vysoce  kvalitních surovin, rostlin, které se pěstují v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu a jsou vybírány speciálně školenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získáva z minerálních pramenů a hlubokého moře.

TianDe se liší od konkurence několikanásobně vyšším obsahem účinných látek

– profesionální kosmetika 5%

– exkluzivní kosmetika 10%

– TianDe 20% účinných látek

Všechny výrobky  Tiande mají ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin /ženšen, zázvor, lotos, laminaria…), éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík).

tiande_produkty_st

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • TianDe nejen kosmetika…

   Produkty TianDe jsou jedinečné ve svém složení, účinnosti, kvalitě a ceně! Zasněte se spolu s námi a nechte se hýčkat jejich krásou a lehkostí. Vítejte ve světě TianDe.

  • Přidejte se k nám na facebooku

  • Nejnovější příspěvky