Bylinné čaje „dary Shambally“

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají žlučopudné a hepatoprotektivní účinky. Rostliny pro bylinné čaje řady „Dary Shambhaly“ byly sesbírány v Altaji – v jednom z nejčistších míst na naší planetě. Z každého kousíčku bylinného čaje TianDe je při přípravě získáváno maximální množství užitečných látek.

Cenné vlastnosti altajských bylin zachovává inovativní zpracování surovin: ví se, že vitaminy jsou zničeny při zahřátí nad 70°C. Při výrobě bylinných čajů TianDe je toto vyloučeno. 

Byliny jsou zpracovávány za sníženého tlaku a při optimální teplotě, což zvyšuje stupeň extrakce při opakované přípravě čaje (v porovnání s bylinnými čaji, které nebyly takto ošetřeny). Filtrační sáčky bylinného čaje jsou uzavřený do třívrstvého obalu, který tvoří sáček, krabička a folie. Takto jsou bezpečně uchovány vitamíny, makro a mikroprvky rostlin.

 

Bylinný čaj s vrbovkou a maralím kořenem pro muže

čaj-mužiAby zvoneček zvonil!

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na mužský organismus. Přispívají k normální funkci močových cest, podporují normální funkci prostaty, přispívají k duševní a fyzické pohodě. Rovněž podporují imunitu, normální funkce kardiovaskulárního systému a přispívají k posílení celého organismu.

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.

cena 249,- Kč

 

Bylinný čaj s ostropestřcem mariánským

Přírodní podpora jater!

ostropestřec

Byliny, které jsou součástí bylinného čaje, mají příznivý účinek na trávení.Přispívají k přirozené obranyschopnosti, podporují normální trávení, přispívají k normální činnosti jater a udržení normální hladiny cukru v krvi. Rovněž podporují normální funkce močových cest, žlučníku, napomáhají k duševní rovnováze a klidnému spánku.

POUŽITÍ: 1 sáček zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody. Nechte odstát 10-15 min.

cena 249,- Kč

 

Bylinný čaj s děhelem čínským a tužebníkem pro ženy

Tajemství blahostných vrcholů

 

dehel-291x300

Čaj obsahuje pečlivě vybrané byliny, které mají blahodárný účinek na ženské tělo. Kombinace bylin přispívá k udržení normální činnosti ženského urogenitálního systému, podporuje normální funkci krevního systému, podporuje imunitu, napomáhá zvyšovat duševní a fyzickou kondici. Rovněž přispívá k udržování pohodlí před a v průběhu menstruace.

POUŽITÍ: 1 filtrační sáček bylinného čaje zalijte šálkem (200 ml) vroucí vody a nechte odstát 10-15 min.

cena 249,- Kč

 

Bylinný čaj Tibetský sběr

Silná imunita a tonus

tibetský-sběr-300x290

 

Máte-li zájem vyzkoušet tyto skvělé čaje a objednat si, napište mi na e-mail  jitka005@gmail.com nebo zavolejte na můj osobní telefon 739 908 910

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • TianDe nejen kosmetika…

   Produkty TianDe jsou jedinečné ve svém složení, účinnosti, kvalitě a ceně! Zasněte se spolu s námi a nechte se hýčkat jejich krásou a lehkostí. Vítejte ve světě TianDe.

  • Přidejte se k nám na facebooku

  • Nejnovější příspěvky