Jmenuji se Jitka Štěpánková. Je mi 47 let. Jsem mámou, kamarádkou, nezávislým obchodníkem s přípravky společnosti TianDe. Ukazuji  ženám napříč všemi věkovými kategoriemi, jak si udržovat krásu a mladistvý vzhled.

 Původně jsem studovala gastronomii, takže vám mohu poradit i jak uspořádat oslavu, poradím se servisem, jak vytvořit slavnostní tabuli, menu, pomohu s květinovou výzdobou. To vše mám však v současné době spíše jako koníčka.

 V současné době pracuji jako nákupčí . Z komodit, které nakupuji, si mě za dobu mého působení na této pozici nejvíce získala kosmetika. Jsem žena, ráda o sebe pečuji, takže mě to vlastně ani moc nepřekvapilo. Před čtyřmi roky jsem se začala věnovat této oblasti i ve svém volném čase - přišlo seznámení s firmou TianDe.

 

Než jsem se dostala k přípravkům TianDe, tak jsem skoro pět let byla aktivní uživatelkou kosmetiky Mary Kay a také jsem se stala nezávislou kosmetikou poradkyní. Bylo to skvělé. Do té doby jsem nikdy neřešila kosmetiku. Měla jsem dva krémy, jedno odličovadlo na oči a tím to končilo. Mary Kay mě přivedla k tomu, jak správně a účelně pečovat o svojí pleť , naučila jsem se předávat zkušenosti dalším ženám a  také jak nejlépe jim umět umět poradit. Není nic lepšího, než spokojené , skvěle vypadající  zákaznice, od kterých posléze získáte ty nejlepší reference.  Nesmím opomenout i mužskou část populace, které se to také týká. 

Finance jsem nikdy moc neřešila, měla jsem stabilní příjem, tak mi bylo jedno, za co kolik utratím a  to se týkalo i kosmetiky. Jenže s odchodem na mateřskou dovolenou se to změnilo.  Pravidelně objednávat zboží, abych  neztratila registraci, minimální objednací částka  a  samozřejmě také cena přípravků, byly jedny z hlavních důvodu, proč jsem se s Mary Kay rozloučila. Začla jsem být prostě jak se říká „ přejedená“. Nějakou dobu jsem spotřebovávala  zásoby, co jsem měla doma  a pak jsem začla pomalu přemýšlet o změně značky kosmetiky.

V té době mi zavolala moje sestra, že by měla něco zajímavého, co se týče kosmetiky. Je to TianDe (slyšela jsem poprvé v životě), přírodní kosmetika z východu, za super peníze.  Po návštěvě servisního centra, kde jsme  měly možnost „ ošahat „ si všechny přípravky, přivonět si k nim, podívat se na složení a hlavně se dozvědět vše o TianDe, jsem věděla, že jsem našla novou lásku. Nepřeháním, je to tak.  Vše vyráběné na dálném východu v Tibetu a Číně,  z bylinek,  podle receptur čínské medicíny a nabité úžasnou energií, tak to jsem si říkala, že musí fungovat.  A kromě jiného na čínskou medicínu  já nedám dopustit. Mě osobně hodně pomohla. Pomohla mi s bolestmi zad , únavou, vyčerpaností a hlavně jsem za přispění jehliček jsem velice rychle otěhotněla a bez problémů zvládla celé těhotenství.  Samozřejmě se mi také líbily ceny, za které se dají přípravky nakoupit.

Na TianDe se mi také líbí, že to nejsou jen krémy a šminky, ale také řeší i celé tělo. Peelingy, soli na tělo, na nohy, koupele, šampony, ústní hygiena atd. Vše jsou to přírodní produkty, ekologické,  velice účinné a využívají i vzácné složky, které v jiné kosmetice nenajdete. Skvěle se mi přípravky osvědčily i v péči o mého syna , takže jsem rozhodla, že nebudu jen samouživatelka, ale také budu přípravky šířit dál a prodávat je.  Chci se i s ostatními podělit o své zkušenosti a nabídnout možnost seznámení s TianDe.

A proč být se mnou v kontaktu?

Poradím Vám s péčí o celé tělo, jak si poradit s běžnými neduhy, aniž by jste museli běžet do lékárny, jak být krásná rychle a efektivně, jak můžete i vy přispět k ochraně prostředí, ve kterém žijeme. A těm z Vás, které jste  maminkami na mateřské dovolené jako já,nabízím skvělou příležitost, jak si přivydělat nebo se už vůbec nevrátit do práce a z pohodlí domova se věnovat tomu, co Vás baví  a naplňuje.

Mějte se prima,

Jitka