Peeling není struhadlo

Proč je důležité pravidelné používat peeling? Kožní buňky se neustále tvoří a odumírají. Odumřelé buňky se hromadí ve svrchní vrstvě kůže a vytvářejí bariéru, která brání prostupu účinných látek do hlubších vrstev kůže. Pleť bývá viditelně unavená, tvoří se šupinky, pupínky, ucpávají se póry. Nejlepším prostředkem pro obnovení a omlazení pokožky je odlupování neboli exfoliace.

 Proč je důležité pravidelně používat peeling?

Kožní buňky se neustále tvoří a odumírají. Odumřelé buňky se hromadí ve svrchní vrstvě kůže a vytvářejí bariéru, která brání prostupu účinných látek do hlubších vrstev kůže.

Pleť bývá viditelně unavená, tvoří se šupinky, pupínky, ucpávají se póry.

Nejlepším prostředkem pro obnovení a omlazení pokožky je odlupovaní neboli exfoliace povrchové vrstvy kožních buněk s pomocí peelingu.

Peelingy v kosmetice TianDe jsou unikátní – mají vzácné složení, které je založeno na rostlinných ingrediencích. Tyto peelingy jsou tzv. enzymatické – obsahují ovocné kyselinky, které velice jemně, nenásilně rozpouštějí povrchové odumřelé buňky na povrchu pleti. Neobsahují žádná drsná abrazivní zrníčka! Je to velice jemný gel, který jemně a rychle rozpouští povrchové odumřelé buňky.

Účinek : Peeling je vhodný přípravek pro pravidelné používání a jako doplněk péče o pleť, protože vyhlazuje pleť, čistí pleť do hloubky bez poškození , hydratuje a odstraňuje svrchní odumřelé buňky, které brání prostupu účinných látek do hloubky..Také je to účinný pomocník v boji s pigmentovými skvrnami. Při pravidelném používání urychluje výměnu buněk a tím podporuje odstranění pigmentových skvrn.

Peelingy TianDe obsahují :

Výtažek z mořských řas – dělá pokožku měkčí, zajišťuje ještě hlubší účinek jiných složek kosmetických přípravků, pomáhá regeneraci, posiluje pojivovou tkáň, zlepšuje krevní oběh odstraňuje svalovou únavu a otékání.

Ovocné kyseliny — nepřekonaný přírodní peeling a hydratant, stimuluje růst a dělení nových buněk, zlepšuje krevní zásobování, tvoření elastinu a kolagenu, zesiluje přítok vlhkosti do základních vrstev.

Podle stavu pleti doporučuji dva typy peelingů:

Peelingový gel na obličej (jemný) – podpora krásy a mládí pokožky

Peelingový gel na obličej  (aktivní)– okamžité řešení výrazných problémů (mastná pleť, rozšířené póry, jizvy po akné, hluboké vrásky, pigmentové skvrny a jiné)

JEMNÝ PEELINGOVÝ GEL

gelJemný peeling pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky.

Popis : Peeling vyhlazuje a struktury pokožky, vyrovnává vrásky, intenzivně zvlhčuje, sytí kožní buňky s kyslíkem, urychluje jejich regeneraci. Ovocné kyseliny obsažené v tomto gelu jemně změkčí pokožku a odstraní keratinou vrstvu.

Kdy jej  budete potřebovat :

 • Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a náchylné ke kuperóze
 • Řeší projevy stárnutí kůže a  prevenci proti stárnutí
 • hyperpigmentace;
 • prevence a ošetření akné;
 • Rozzáří unavenou a stresovanou kůži
 • čistí  a stahuje póry;
 • jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky;
 • vyhlazuje a vyrovnává  – pokožka bude nádherně hladká
 • zesiluje hydrolipidovou barieru kůže  a změkčí  vrchní vrstvu
 • zabraňuje tvorbě komedonů
 • Exkluzivní formule peeling – gel podporuje efektivní vypínání kůže, urychluje obnovu buněk v epidermis, a zároveň poskytuje přirozenou intenzivní hydrataci.
 • Zlepší  krevní oběh,
 • Obohatí kožní buňky kyslíkem a kůže se stane odolnější

Použití: Naneste malé množství peeling – gelu na vyčištěnou tvář, s výjimkou očního okolí, jemně masírujte po dobu 1-2 minut. Poté opláchněte studenou vodou.

AKTIVNÍ PEELINGOVÝ GEL

gel5

Účinkyje určený pro hlubokou a efektivní očistu pleti, odstraňuje odumřelé buňky se zvýšeným obsahem pigmentu. Aktivuje proces obnovy kožních buněk, odstraňuje zrohovatělé buňky, hydratuje, vyrovnává barvu pleti, uzavírá rozšířené póry, vyrovnává drobné vrásky. Pleť je vypnutá, pevná, pigmentové skvrny zesvětlují.

Použití: naneste malé množství gelu na umytý obličej s výjimkou okolí očí, masírujte 1-2 minuty, poté pečlivě umyjte studenou vodou. Po použití peelingu je pleť citlivá a proto při pobytu na slunci použijte krém s ochranným UV filtrem. Pro všechny typy pleti.

Upozornění: nenanášejte na okolí očí, nepoužívejte před opalováním.

MLÉČNÝ PEELING UNIVERZÁLNÍ


Hloubkové čištění pleti pro citlivou a jemnou pleť. Výborný na pigmentové
skvrny!Peeling na obličej na základě placenty

mládí

Popis: Účinně odstraňuje vrstvu odumřelých kožních buněk, zlepšuje regeneraci kožních buněk, zvyšuje metabolismus. Při delším používání odstraňuje pigmentace a také následky popálenin a škrábanců.Zjemňuje jizvy, vyhlazuje pleť, zjemňuje žilky. Vyživuje a hydratuje. Kůže je přírozeně bílá a pružná. Doporučuje se pro čištění pleti od 30 let

Použití: naneste gel na suchou pokožku a masírujte. Jakmile se přestanou vytvářet hrudky, z obličeje je umyjte a pokračujte dalším krokem péče o Vaši pokožku (tonikum, krém, ..)

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • TianDe nejen kosmetika…

   Produkty TianDe jsou jedinečné ve svém složení, účinnosti, kvalitě a ceně! Zasněte se spolu s námi a nechte se hýčkat jejich krásou a lehkostí. Vítejte ve světě TianDe.

  • Přidejte se k nám na facebooku

  • Nejnovější příspěvky