Mucín z hlemýžďů – Snail Secret

Mucín z hlemýžďů je přímo zázrak.  Tak  jemnou, vyživenou a zregenerovanou ple´ť už jsem dlouho neměla. A to nemluvím o tom, kolik mi ubylo vrásek na čele . Ne čtyřicítka, ale připadám si jak čerstvá třicátnice . A za to všechno může skvělý mucín.

Například v Asii čekají zákaznice na novou exkluzivní službu, která jako kosmetický přípravek nabízí hlemýždě, i několik měsíců. Během kosmetické procedury se hlemýždi plazí po pokožce obličeje a zanechávají slizké stopy. A to  5 minut ošetření  stojí  100 dolarů!

Kosmetologové ujišťují, že žlázy hlemýžďů produkují unikátní sekret (hlen),který podporuje regeneraci, vyhlazení a změkčení pokožky, odstraňuje suchost a odlupování.

Společnost TianDe poskytuje možnost pocítit vliv sekretu hlemýždů, bez front do kosmetických salonů. TianDe nabízí novou řadu krémů s Mucinem z hlemýžďů , v této kosmetické řádě, hlemýždí sekret se nachází v očištěné a koncentrované formě – ve formě výluhu – mucinu.

Ceny prostředků, řady Snail Secret se v katalogu Tiande výrazně liší od cen salonních procedur z hlemýžďů:

– Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml – 656,10 Kč,

– Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml – 656,10 Kč,

– Maska na obličej s mucinem hlemýžďů, 1 ks – 107,40 Kč.

TheSanilSecret

Produkty série Snail Secret jsou balené do jednotlivých sáčků po 10gramech s praktickým dávkovačem. Zmenšená dávka snižuje počet používaných konzervačních látek: čím je menší objem kosmetického přípravku, tím méně konzervačních látek je nezbytné pro trvanlivost výrobku. Hermeticky zapečetěný sáček a dávkovač – spolehlivá bariéra proti proniknutí mikrobu uvnitř sáčku s krémem .

Kosmetické vlastnosti hlemýždího slizu si všimli, zahradníci, kteří sbírají hlemýždě z růžových keřů, protože jejich listy je oblíbená pochoutka měkkýšů. Pěstitelé růží si všimli že škrábance a modřiny na rukou, rychleji se hojí než obvykle po sběru hlemýžďů, a pokožka na dlouhou dobu zachovává hebkost a svěžest.

Elixír mládí

Nicméně, historie říká, že šneci se používali pro kosmetické účely ještě ve starověkém Řecku:Hippokrates nazýval sekret hlemýždí „elixírem mládí“ a dělal kožní mast z drcených hlemýžďů.

Naštěstí, dnes hlemýždí sekret sbírají „humánním“ způsobem a šneci zůstávají zdraví a živí .

Aby dostali hlemýždí sekret, žlázy hlemýžďů stimulují tím že umisťují je do kolotoče- speciálního rotujícího kontejneru.

Výsledkem této atrakce se stává zvýšená produkce sekretu.

Jedná se o přirozenou reakcí hlemýžďů na stres. Pomocí svého sekretu (mucinu) šneci nejen se pohybují, ale i opravují svoje orgány a kruníř. Regenerační potenciál hlemýžďů obdivoval ještě Charles Darwin, zejména vědce překvapovali schopnosti hlemýžďů opravovat jejích poškozenou hlavu. Molekuly Mucinu, z chemického hlediska, jsou glykoproteiny (bílkoviny + sacharidy).

Jejich molekuly, jsou jako mikroskopické kartáče: základ se skládá z proteinů – aminokyselin a peptidů, a nitě tich kartáčku – sacharidy.

Takže, mucin zabezpečuje:

• regeneraci: podporuje obnovu buněk, bojuje proti nedokonalostim pleti

• omlazení : vyhlazuje vrásky, zpomaluje vznik nových, zvyšuje turgor pokožky

• ochranu pokožky: obsahuje antioxidanty, které chrání plet´ proti účinkům oxidačního stresu, zvyšuje obranné mechanismy proti bakteriím.

Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml

Působení mucinu hlemýží v tomto krému doplňuje:

máslo Ši, ( bambucké máslo, máslo karíte)

extrakt aloe vera

hyaluronát sodný

Působení multifunkčního krému na obličej s mucinem hlemýžďů:

Aktivní složky krému poskytuje účinnou nápravu nedokonalosti pokožky a zároveň – prevence stárnutí buněk. Všestrannost hlemýždího sekretu může současně pracovat na vráskách, turgoru a barvě pleti. Po použití krému s mucinem z hlemýždů  se pleť stává svěží a zářivou.

Pokožka se nasycuje životodárnou vlhkostí, která plet´ vyhlazuje a dělá pružnou. Krém posiluje ochranné vlastnosti kůže, navrací pletí prvotní energii a krásu!

Den co den, pokožka se intenzivně regeneruje a obnovuje se, vypadá jako znovuzrozená!

Vícefunkční krém na oči s mucinem hlemýžďů, 5 ks x 10 ml

Obsahuje:

– mucin hlemýžďů

– kyseliny hyaluronové + trehalózu,

– peptidy.

Maska na obličej s mucinem hlemýžďů, 1 ks

V receptuře masky jsou:

mucin hlemýžďů,

hyaluronát sodný,

květinový pudr z poupat japonské růží

ovesné peptidy.

Výsledky použití masky:

po použití masky pokožka je do hloubky hydratovaná a vyživená, kůže se stává hladká a svěží jako okvětní lístky růží;

maska zklidňuje citlivou pokožku navrací jí pocit pohodlí

pokožka je chráněna před působením vnějších faktorů: před zimou, změnou teplot, oxidačním stresem;

barva pletí je sjednocená a zářivá, hloubka a viditelnost vrásek je výrazně menší.

timthumb

Otestujte produkty s mucinem hlemýžďů:

1. Naneste kosmetiku na oblast mezi ukazováčkem a prostředníkem.

2. Spojte prsty. Pokud při rozvedení prsty krém se roztahuje a vytvoří se tenká nit´, to ukazuje na opravdu kvalitní výrobek s vysokým obsahem mucinu hlemýžďů.

Dobrá zpráva : kosmetika s vysokým obsahem mucinu lehce se roztírá na pletí a je velmi ekonomická!

  Více info …přímo ZDE

              

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • TianDe nejen kosmetika…

   Produkty TianDe jsou jedinečné ve svém složení, účinnosti, kvalitě a ceně! Zasněte se spolu s námi a nechte se hýčkat jejich krásou a lehkostí. Vítejte ve světě TianDe.

  • Přidejte se k nám na facebooku

  • Nejnovější příspěvky